Jak podróżować z psem po mieście? Jakie przepisy obowiązują w komunikacji miejskiej, pociągu, w parku, lesie czy na plaży? – dowiemy się dziś o godz. 18 na SGGW.

9280572336_edf14edbff_z-1

Samorząd Studentów WNZ SGGW w Warszawie oraz Koło Naukowe WNZ SGGW w Warszawie zapraszają na spotkanie „Zabiorę ze sobą psa – czyli pies w mieście i w podróży”, które odbędzie się dziś o godz. 18 w Kampusie SGGW, bud. 23 (ul. Ciszewskiego 8), Wydział Nauk o Zwierzętach, Aula 4 (II piętro).

Jak zadbać o bezpieczeństwo pupila podczas podróży samochodem? Co zabrać ze sobą na wakacje z psem? Gdzie szukać miejsc przyjaznych psom? Jak podróżować z psem po mieście? Jakie przepisy obowiązują w komunikacji miejskiej, pociągu, w parku, lesie czy na plaży? – na te i wiele innych pytań odpowiedzą: Zosia Kwiatkowska, autorka bloga „Pies w Warszawie” oraz Kasia Świerczyńska, autorka bloga „Podróże z psem”.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ma charakter prelekcji połączonej z panelem dyskusyjnym.

Dojazd:

Autobusy: 148, 166, 185, 193, 503 – przystanek Ciszewskiego lub Strzeleckiego

Metro:

  • do stacji SŁUŻEW, dalej autobusem 193 do przystanku Ciszewskiego
  • do stacji STOKŁOSY, dalej ul.KEN i Ciszewskiego 10 minut pieszo lub autobusem 193 do przystanku Strzeleckiego

Organizatorzy wspierają również zbiórkę darów dla zwierzaków ze schroniska w Celestynowie. „Na spotkanie można przynosić dary dla psiaków i kociaków, a my dostarczymy je do schroniska” – zapewniają.