fot. Urząd Dzielnicy Ursynów

W najbliższy weekend na Ursynowie będziemy obchodzić mikołajki na lodzie, za tydzień – w hali sportowej Arena Ursynów. Zapowiada się wiele atrakcji.

fot. Urząd Dzielnicy Ursynów
fot. Urząd Dzielnicy Ursynów

Impreza „Mikołajki na lodzie” odbędzie się 1 grudnia (niedziela) od godz. 8 do 18 na lodowisku „Figlowisko” naprzeciwko Urzędu Dzielnicy Ursynów (obok Multikina).

Wstęp oraz wypożyczenie łyżew dla dzieci i młodzieży będzie gratis. Od godz. 12 będą prowadzone gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku. Rozdanych zostanie też 50 kg krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą.

– Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie, lub doskonalenia swych umiejętności, a wszystko to za darmo – zachęcają urzędnicy.

Z kolei 8 grudnia (również niedziela) w godz. 11-17 w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122 odbędą się Ursynowskie Mikołajki 2013. Na dzieci czeka moc atrakcji: spotkanie i bezpłatne zdjęcia ze św. Mikołajem, wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych, pokazy taneczne, akrobatyczne, iluzjonistyczne, gry, konkursy, dmuchańce oraz warsztaty plastyczne, suchy basen z piłkami, słodki poczęstunek oraz wiele innych atrakcji. Dla pierwszych dzieci przygotowano drobne prezenty.