fot. AZS Politechnika Warszawska

6 grudnia (piątek) AZS Politechnika Warszawska w Arenie Ursynów podejmie Transfer Bydgoszcz. Po serii meczów z rywalami z górnej półki Inżynierów czeka spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli.

fot. AZS Politechnika Warszawska
fot. AZS Politechnika Warszawska

– Porażki z czołowymi polskimi zespołami siedzą w naszych głowach. Musimy się wreszcie przełamać – zapowiada trener Jakub Bednaruk. – Drużyna z Bydgoszczy słabo zaczęła sezon, ale z każdą kolejnym tygodniem jest coraz silniejsza. Na pewno jej nie zlekceważymy – dodaje.

O sile Transferu stanowi rozgrywający Paweł Woicki, który jeszcze niedawno grał dla AZS Politechniki Warszawskiej. – W stolicy czułem się świetnie, ale nie chciałem przeszkadzać Jurajowi Zaťko i Maciejowi Stępniowi – uśmiecha się Woicki. – Kibicuję Inżynierom w każdym meczu z wyłączeniem tego z Transferem. 6 grudnia sentymentów nie będzie – twierdzi.

W sezonie 2013/2014 PlusLigi Politechnika w Arenie Ursynów jeszcze nie przegrała. – To hala, w której niemal codziennie trenujemy, czujemy się więc tam jak w domu. Zwłaszcza przy wspaniałym dopingu naszych kibiców – mówi trener Jakub Bednaruk.

Bilety do nabycia na www.azspw.pl i w Punkcie Sprzedaży Biletów przy ul. Waryńskiego 12a.