12 października (sobota) o godz. 11 przed Urzędem Dzielnicy Ursynów zacznie się gra miejska „Śladami Barei II”. Zapowiada się dobra zabawa w oparach absurdu PRL.

bareja-ii-plakat-02-1024x728

Uczestnicy gry będą musieli dogłębnie poznać zakamarki Ursynowa, by odnaleźć punkty, które ciągle żyją w latach osiemdziesiątych i stwarzają sytuacje i problemy iście z komedii Stanisława Barei. Kto okaże się najlepiej sobie radzić w PRL-owskich warunkach? Organizatorzy zapewnią oryginalne, interesujące i naprawdę śmieszne atrakcje. Hasło przewodnie brzmi: Entuzjazm + Plan = Mieszkanie

„Zapraszamy w strojach rodem z PRL, za przebranie każda drużyna na starcie dostanie dodatkowe punkty. Najlepiej przebrana drużyna wygra dodatkowo prezent pełen towarów deficytowych” – czytamy w zaproszeniu.

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc, których jest 50. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia.

Zgłoszenie należy wysłać na adres gra@zwalcznude.pl, a w temacie e-maila wpisać: „Śladami Barei II”. Aby zgłoszenie było ważne wiadomość musi zawierać: nazwę drużyny oraz liczbę osób, imię, nazwisko, e-mail prowadzącego i ewentualnie pozostałych uczestników, liczbę i wiek dzieci biorących udział w grze (wszystkie pociechy w wieku 4-10 lat, zgłoszone drogą mailową, które wezmą w niej udział i ukończą zabawę otrzymają nagrody), sposób transportu, miejsce zamieszkania (dzielnica) i źródło informacji o grze.

Na terenie Dzielnicy Ursynów do tej pory odbyło się kilka tego typu gier, ale największą popularnością cieszyła się I edycja gry „Śladami Barei” z marca 2012 roku. Przy pierwszej edycji uczestnicy tak jak w pierwszym odcinku serialu „Alternatywy 4” musieli dostać przydział na mieszkanie. Teraz będą się wprowadzać. Oczywiście nie trzeba było być na pierwszej edycji gry, żeby się świetnie bawić 12 października.

Zapisy oraz więcej informacji na temat gry na stronie internetowej www.zwalcznude.pl.