Cztery części filmu „Step Up” zobaczymy 18 lipca (piątek) w podczas nocnego maratonu filmowego.

Będzie to okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. W repertuarze znalazły się: „Step Up 2” (projekcja z DVD), „Step Up 3D”, „Step Up 4 Revolution 3D” i premierowo „Step Up 5 All In 3D”.

Bilet kosztuje 33 zł, z legitymacją studencką lub uczniowską zapłacimy 30 zł, z biletem z poprzedniego ENEMEF – 29 zł, a z legitymacją ISIC i ITIC – 28 zł.

W „Step Up All In 3D” pojawią się aktorzy znani z poprzednich części filmu. W jednej z ról wystąpiła polska aktorka Izabella Miko, znana m.in. z tanecznego hitu „Kochaj i tańcz”. We wnętrzach luksusowego hotelu w Las Vegas do rywalizacji przystąpią uczestnicy wcześniejszych turniejów tanecznych: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. Soundtrack do „Step Up: All In 3D” zawiera utwory m.in. Kanye Westa, Jaya Z oraz Iggy Azalei.

Na ENEMEF mogą wejść osoby w wieku od 15 lat, niepełnoletni muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Na sale kinowe nie wolno wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem. Filmy będą wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami, pomiędzy projekcjami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp. Kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Multikino na Ursynowie znajduje się przy stacji metra Imielin. Seanse zaczną się o godz. 22, koniec przewidziany jest na godz. 5.30.