W najbliższy weekend pożegnamy się z sezonem 2013 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Już w sobotę na miłośników wyścigów czeka podwójna kumulacja.

9644919205_098f9dd433_z-1

W sobotę i niedzielę wyścigi zaczną się wcześniej niż zwykle – pierwsze gonitwy zapowiedziano już na godz. 9.45. Dodatkowo w sobotę miłośników zakładów wzajemnych czeka nie lada wyzwanie, bowiem w zeszłym tygodniu dwukrotnie nie została trafiona kwinta. Taka podwójna kumulacja zdarzyła się w sezonie 2013 po raz pierwszy.

Bilety w cenie 5 zł (strefa B) i 15 zł strefa (A), rodzinny 25 zł (strefa B i A) można będzie kupić na miejscu w kasach. Bezpośrednio pod bramę toru można obecnie dojechać na tor tylko samochodem lub autobusem linii 300, który kursuje spod stacji Metro Wilanowska.

Obstawiać można zwycięzcę gonitwy (pojedynczy zakład 3 zł), porządek, czyli dwa pierwsze konie które przybiegną do mety (kolejność nie ma znaczenia, zakład – 3 zł), trójkę (kolejność ma znaczenie, 2 zł) i czwórkę (kolejność ma znaczenie, 2 zł). Można też typować triplę (czyli zwycięzców trzech gonitw pod rząd – 2 zł) lub kwintę (zwycięzców pięciu gonitw pod rząd – 2 zł).